Aktiermeistarība jauniešiem

Skolēnu rudens brīvlaikā

12 - 15 gadu vecumam

Čau!
Paldies, ka iegriezies mūsu interneta lapā un šajā sadaļā!

To novērtējam ļoti, jo zinām, ok, nojaušam, ka Tavā viedierīcē ir daudz atvērtu aplikāciju un lapu, un rigaskatierustudija.lv nav no primārajām.  Tāpēc, paldies Tev un pie lietas!
Nodarbības notiek:

DRĪZUMĀ

11:00 - 13:00

Ganību Dambī 22D, Rīga

200 EUR

Pasniedzēja:
Lauma Balode

Tātad, Tevi interesē aktiermeistarība. Tas forši! Un arī šeit mēs neliekuļojam. Un, godīgi sakot, mēs pat nejautāsim vai Tu zini, kas ir aktiermeistarība un, ko tā sevī ietver. Tas, ka Tev ir interese, ar to sākumā pietiek. Tikai tagad gan. Tā kā šis kurss, kuru Tu, iespējams, plāno apmeklēt, prasīs no Tevis pilnu atdevi, notiks Tavā Rudens Skolēnu brīvlaikā un notiks katru dienu. Tāpēc tagad, paaicini pie ekrāna savu Mammu, Tēti, Omu vai Opi, vai arī visus kopā, un visu kārtīgi apsveriet.

Tavas nodarbības aktiermeistarībā notiks katru dienu no 21. oktobra līdz 27. oktobrim. Nodarbības sāksies 11:00 un beigsies 13:00. Tavam līdznācējam, kurš/a Tevi atvedīs uz nodarbību būs jāpaliek ārpus nodarbības telpas, lai Tu netraucēti kopā ar pārējiem un mūsu pasniedzēju Laumu varētu nodoties darbam.

Lauma Tev palīdzēs attīstīt Tevī jau esošos aktiera darbam nepieciešamos talantus un spējas un izcelt tās, par kurām Tu, iespējams, nemaz nenojaut.

Ja lasi šo un nenojaut, kas tad tās ir par īpašām spējām, kas aktiera darbam nepieciešamas,  tad šeit nu būs.

Jebkuršs aktieris un aktrise, vai tas būtu Daniels Redklifs vai Emma Vatsone ir strādājuši pie tā, lai sevī attīstītu uzmanības noturēšanas un koncentrēšanās spējas, paplašinātu savu iztēli un fantāziju, attīstījuši savas improvizācijas spējas vienlaikus apzinājušies savas emocijas, lai varētu brīvi uzstāties kino kameras un publikas priekšā.

Gribam uzreiz Tev pateikt, ka aktiera darbs vienmēr ar kaut ko sākas, bet, nekad nebeidzas. Līdz ar to, pēc šīm nodarbībām mēs Tev diplomu neiedosim un panākumus negarantēsim, jo Tava attīstība ir nebeidzama un, galvenokārt, tā ir atkarīga no Tevis. Ja izvēlēsies nākotnē aktiera profesiju, tad priecāsimies un lepni teiksim, ka Tu biji arī pie mums. Bet, ja tomēr citu profesiju, tad teiksim to pašu, jo ticam, ka Tu būsi tajā labākais.

Ā, un, starp citu, ja esi jau šo visu izlasījis tik tālu, tad apsveicam, aktiera profesijai tik ļoti nepieciešamās koncentrēšanās spējas Tev ir jau teicamas.

OK, tagad, nu, apsver ar savu Mammu, Tēti, Omu vai Opi, šo visu un, ja, kas, dod ziņu.

Vienīgi atceries – nodarbības notiek katru dienu, 7 dienas pēc kārtas, pie mums Ganību Dambī 22D, Tavā rudens brīvlaikā no 11:00-13:00. Pēdējā nodarbība, kas ir svētdien var pat būt garāka, jo beigās ieaicināsim arī Tavus Tuvākos, lai apskata, ko esi sastrādājis.

Mācies jaudīgi un, iespējams, tiekamies!