VAKARS
AR AINU 3.0

26.09.2020.
18.00

Aina ir viens spēcīgs tips. Viņa draudzējas ar visiem - bagātiem, nabagiem, veseliem, slimiem, tiem, kurus uzskatām par gudriem un tiem, ko par muļķiem. Viņa pazīst Tevi un pazīst Tavus Draugus. Sorry, nav mūsu spēkos Tev atklāt kā. Negribām dabūt pa mizu.

Aina mīl arī teātri un kino. Pati jaunībā vēlēdamies kļūt par aktrisi, atstāja puisi, tēvu, māti un pat pārdeva savu Moskviču, ko reiz loterijā bija vinnējusi. Vai viņai izdevās? Nē! Kāpēc? Suns viņu zin’. Bet žēl gan! Lai nu kā nebūtu, viņa jau 3. sezonu sadarbojas ar mums, tā dodot iespēju jaunajiem aktieriem un aktrisēm, neatkarīga no to vecuma un pamatnodarbošanās realizēt Viņu mērķus.

Viņai piemīt dimanta stingrība un vācu precizitāte. Viņa nemīl, citējot ainu "ļurināšanos apkārt". Tāpēc aktrisēm un aktieriem, kas būs tikuši līdz Vakaram ar Ainu 3.0 jau tagad varam teikt vieglu ura.

Par Vakaru.

Aina pieķērās klāt klasikai. Pamatā Ibsens ar Čehovu. Bet par pārsteigumu mums, bet ne Ainai, pēdējā brīdī tika pievienota vēl 1 aina no mūsdienu materiāla.

Vakarā piedalās:

Oskars Krišjānis Lukauskis, Anna Terēze Lase, Agate Galuza, Luīze Neila Plukše,  Reinis Kučins, Evelīna Baha, Sergejs Brusovs, Ilze Rutka, Kaspars Bernāns.

Vakara noslēgumā.

Ainas mīļākā šī brīža grupa B/H. Viņa balsoja par viņiem Supernova 2020. Viņi ieguva 5. vietu. Tā todien bija pirmā reize pēdējo 8h laikā, kad Aina nolamājās. Nobļāvās “JOPT**** **Ķ” un pret celi saplēsa irbulīti. Ainasprāt jautājums ir nevis ‘’VAI”, bet “KAD” B/H nonāks uz pasaules skatuves. Un kad tas notiks, Viņa būs viņiem klāt.

Ieeja 5 EUR

Vietu skaits ir ierobežots. Tāpēc Aina lūdza iepriekš pieteikties, lai zinātu cik viņai, citējot Ainu,  “padirseņus” no laukiem sagādāt. Tāpēc! Spied pogu PIETEIKTIES. Kad šo pogu vairāk neredzi, tad diemžēl padirseņu skaits Ainai ir izsmelts.

Dzīvo dzīvi!

Uz tikšanos! Pie Ainas!