RAS TEĀTRA UN KINO GRUPA: SERGEJS BRUSOVS UN EVELĪNA BAHA

DARBS AR AINU

Pieaugušajiem

No 16 gadu vecuma

DRĪZUMĀ

 

DRĪZUMĀ

DRĪZUMĀ

Ganību dambis 22d, Rīga

300 EUR

Aktiera profesijas apgūšanai ir sākums, bet nav beigu. Dzīves laikā kāds aktieris apgūst daudz dažādu aktiermeistarības tehniku, tās sintezē, beigās izvēlas vienu un vēl beigās saprot, ka visu jau zinājis no paša sākuma, bet nav mācējis “sev tikt klāt”. Cits, turpretim, sev klāt jau tiek no paša sākuma, nav apguvis nekādas tehnikas un “viss strādā”. Lai nu kā, aktiermeistarības tehnika nav pašmērķis, jo beigu beigās jau tiks vērtēts viens – vai Tu mācēji izstāstīt STĀSTU.

Priekšnosacījumi: Aktiermeistarības pamati vai Aktiermeistarības tehnika

Pasniedzējs: Tom J. Benedict

Pēc kursa sekmīgas pabeigšanas ir iespēja pievienoties: RAS Teātra un Kino Grupa

 

Nodarbībās Tu stāstīsi stāstu. Tev būs jāstrādā ar sevis izvēlētu lugas vai scenārija fragmentu. Strādāt nozīmē – analizēt ainu un tajā iesaistītos tēlus, meklēt ainas un tēlu stāstu un saslēgtu to ar savu, lai pēc tam kopīga darba Tu to varētu jau izdarīt UZ SKATUVES publikas priekšā.

Lai piedalītos nodarbībās jābūt gatavam PAŠIEGULDĪTIES. Daudz jāstrādā ārpus nodarbībām – pētot tēlus, pētot situācijas. Tikties ar savu ainas partneri un MĒĢINĀT, mēģināt, mēģināt un mēģināt. Teksta iemācīšanās netiks uzskatīta par uzvaru.  Ja Tavas izvēlētās ainas tēls ir pabijis karā, tad jābūt gatavam atrast kādu, kurš tur ir bijis un izprast viņu. Ja Tavas izvēlētās ainas tēls ir sieviete, kura ir veikusi abortu, atrodi viņu, uzaicini uz sarunu, NENOSODI, bet centies viņu izprast. AIZSPRIEDUMIEM TE NAV VIETAS

Tēlu ir daudz, stāstu vēl vairāk, ja gribi izstāstīt kaut vienu, tiekamies MEĢINĀJUMĀ!

Lai jaudīga diena,

Tavs Ras!

Pieteikšanās DRĪZUMĀ